8-dniowy okres, ból podbrzusza i jajnika oraz upławy a zespół policystycznych jajników

Witam mam PCO jestem na tabletkach CLAIRA aby móc funkcjonować mój okres zawsze trwał 2-3 dni a ostatnio trwał 8 dni 18-25 października i był bardzo obfity i 2 razy miałam takie skrzepy duże a teraz od 27 boli mnie podbrzusze albo prawy jajnik i mam upławy z przezroczystego śluzu z krwią. poproszę o szybką odpowiedź te bóle czasami są nie do zniesienia z góry dziękuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli bóle rzeczywiście są nie do zniesienia watro bezzwłocznie udać się do ginekologa.