8 kg w 2 miesiące?

Na początku marca pisałam, że do wakacji chcę zrzucić 10 kg. Pozostały dwa miesiące, a pozbyłam się tylko 2 kg, które nic nie zmieniły. Nadal mam fałdki na brzuchu, sporo tłuszczu na udach i ogromną pupę. Przy wzroście 165 cm ważę 53,5 kg, a więc moje BMI jest prawidłowe. Niestety w tej figurze nie czuję się najlepiej. Chciałabym mieć umięśnioną pupę, płaski brzuch i zgrabne nogi. Czuję, że mam mnóstwo zapału do ćwiczeń. Rolki, rower, jogging, pływanie i fitness to coś dla mnie. Jeśli chodzi o dietę, to wiem, że muszę wykluczyć z diety fast foody i słodycze. Czy to wystarczy, aby zrzucić około 8 kg do wakacji, pozbywając się tym samym wszystkich moich kompleksów?
ponad rok temu

Witam,

Odradzam Ci dalsze odchudzanie.
Niedowaga jest tak samo groźna, jak nadmiar masy ciała.
W tej chwili ważysz odpowiednio do wzrostu.
Nie odchudzaj się!
Możesz natomiast zwiększyć aktywność fizyczną, by Twoje ciało było ładnie wymodelowane.
Przykładowe ćwiczenia dostępne są na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam