Adenocarcinoma clarocellulare partim microcysticum w wyniku badania patomorfologicznego

Bardzo prosze o przetlumaczenie badania patomorfologicznego: 1.Adenocarcinoma clarocellulare partim microcysticum G-I. Foci necrotici et haemorrhagici et calcificatio dystrophica focale 2.Infitrationes carcinomatosae absunt capsulae adiposae renis 3. Thrombosis carcinomatosae absunt capsulae adiposae renis 4. Thrombosis carcinoma venae renalis 5. Uretheritis chronic.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Witam wynik badania wskazuje na obecność Raka jasnokomórkowego Nerki, z ogniskami nekrotycznymi kwotocznymi oraz zwapnieniami dystroficznymi. wynik badania wskazuje rownież na zajęcie torebki tłuszczowej Nerki i żyły nerkowej. Konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym, ktory dokona pełnej interpretacji i zleci odpowiednie postepowanie lecznicze. Pozdrawiam