Adenocarcinoma G2 a chemioterapia

Mąż rok temu miał operacje na jelito grube 'adenocarcinomaG2,CSIV rownolegle wątroba .Do kwietnia brał cgemie typu FOLFOX .We wrześniu progresja w wątrobie ogniska meta w seg 8,4i2i w seg.4A.teraz dostaje chemie FOLFIRI 4 wlew .Prosze o odpowiedż jakie są dalsze rokowania.

Niestety przy przerzutach do wątroby rokowania są bardzo złe tym bardziej kiedy dochodzi do wznowy. To IV stopień zaawansowania klinicznego raka w skali 4-stopniowej, najwyższy. Przeżywalność 5-letnia określana jest w takim przypadku na poniżej 5%.