Adenocarcinoma mucinosum w badaniu histopatologicznym

Witam! Mam pytanie odnośnie wyniku badania histopatologicznego. Moja mama miała robiony zabieg kolonoskopii podczas którego wycięto polipa.Wycinek został wysłany na badanie i otrzymaliśmy taki wynik: "adenocarcinoma mucinosum" . Czy może mi Pan podpowiedzieć i zinterpretować ten wynik?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to gruczolakorak śluzotwórczy. Jest to nowotwór złośliwy. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.