Adenoma tubulare cum dysplasia glandularum levis

witam serdecznie prosze mi cos napisać na temat moich wyników z badania histopatologicznego, treśc brzmi: Obraz morfologiczny badanych wycinków przemawia za adenoma tubulare cum dysplasia glandularum levis. Brak zachowanej szypuły uniemożliwia jej ocenę. Pozdrawiam

Witam! W pobranym wycinku stwierdzono gruczolaka cewkowego z dysplazją, który jest zmianą łagodną, mającą tendencję do przechodzenia w nowotwór złośliwy, jeśli nie zostanie w porę usunięty. W tym przypadku gruczolak został usunięty na bardzo wczesnym etapie, nie ma więc powodów do niepokoju. Należy jednak zgłaszać się na systematyczne badania kontrolne zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.