Adenoma tubulare cum dysplasia gradus minoris i silne bóle brzucha

witam od 1,5 roku mam silne bole brzucha , w rozpoznaniu mam napisane Adenoma tubulare cum dysplasia gradus minoris bardzo bym prosiła o opinie co to oznacza i co dalej mam z tym robic

Nie pisze pani jakie badanie pani robiła. Adenoma to gruczolak, a dysplasia to niewielkie zaburzenia komórek mogące w przyszłość prowadzić do raka jeśli ten groczolak został w brzuchu. Jeśli został wycięty to mamy gruczolaka "z głowy". Bóle brzucha trzeba dalej diagnozować i leczyć.