Adenoma tubulare cum neoplasia intraepihelialis gradus minoris

Witam bardzo miło.Dziś odebrałam taki wynik z kolonoskopii - polipy esicy ,wynik badania Adenoma tubulare cum neoplasia intraepihelialis gradus minoris .Excisio completa.Bardzo proszę czy mam powód do niepokoju z poważaniem Elżbieta

Witam , nie ma Pani powodów do szczególnego niepokoju!!! Wynik wskazuje na całowite usunięcie zmian o małym stopniu zaawansowania! Szczegóły omówi Pani z lekarzem prowadzącym!!! zż