Adenosis, metaplasia apocrinalis focalis, fibrosis et ductectasiae mammae

witam.Otrzymałam wynik badań ale pisze wszystko po łacinie czy można prosić o przetlumaczenie: Adenosis, metaplasia apocrinalis focalis, fibrosis et ductectasiae mammae
Lek. Tomasz Budlewski

Gruczolistość, metaplazja gruczołów apokrynowaych ogniskowa, włóknienie i poszerzenie przewodów piersiowych. prosze koniecznie udać się do lekarza kierujacego na biopsję.