Afty a zakażenie bakteryjne

Witam, lecze sie antybiotykiem Cipropolem na gronkowcanzlocitego MRSA MLSB, czy afty ktore mam od pewnego czasu dos czesto moga byc spowodowane ta bakteria?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Afty jak najbardziej mogą być wynikiem zakażenia bakteryjnego jak też antybiotykoterapii.

Lek. Izabela Ĺawnicka

proszę skonsultować się z periodontologiem - pomoże w leczeniu i ustaleniu przyczyny
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk