Afty na policzkach, języku, dziąsłach i wargach

Witam. Mam afty w buzi, na policzkach, języku, dziąsłach, wargach powtarza sie to ciagle od lat. Do jakiego lekarza mam sie udac.

Witam
Na początek można udać się do stomatologa, ogólnego lub specjalizującego się w chorobach błony śluzowej. Warto też odwiedzić internistę- częste afty mogą być związane z innymi chorobami, osłabieniem organizmu itp.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

konieczna wizyta u periodontologa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się w celu konsultacji do lekarza dentysty specjalizującego się w leczeniu chorób błony śluzowej ( periodontologa ). Po wstępnej diagnostyce, lekarz ew skieruje Panią do innych specjalistów ( przyczyny aft mogą być związane również z chorobami ogólnymi ).