Agresja i łatwość wyprowadzania z równowagi

Witam, codziennie mam problemy ze zloscia, jestem agresywna, bardzo latwo wyprowadzic mnie w rownowagi, mam 19 lat.. cierpi na tym moj partner bo to na nim najbardziej sie wyladowywuje. nie umiem tego opanowac, co robic?..

Witam,

najlepiej by było, gdyby skontaktowała się Pani z psychoterapeutą, z którym będziecie pracować nad odreagowaniem trudnych emocji.

Pozdrawiam
Ewa Czernik