Agresja i napady złości a nerwica

Mam problemy z zasypianiem nerwica stres problemy przez ostatnie trzy lata spowodowały ze byle co wyprowadza mnie z równowagi tabletki uspokajające i na senne nie działają nawet jesli biorę je pare razy dziennie. jestem coraz bardziej agresywna gdy mam napad złości i ktokolwiek sie naiwnie to obrywa słownie lub fizycznie obojętnie czy dziecko czy maź czy pies ;( Maz gdy widzi ze zaczynam sie denerwować zabiera corke bym nic jej nie zrobiła. Nie piszcie ze mam iść do lekarza tylko doradzcie!!!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam, W tym przypadku zalecam skorzystanie z profesjonalnej pomocy psychologicznej/ psychoterapeutycznej, która dostępna jest prywatnie bądź w ramach funduszu NFZ np. w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Radzenie sobie samodzielnie niestety prawdopodobnie okaże się nieskuteczne. Kontakt ze specjalistą nie tylko spowoduje znalezienie źródła problemu, odnalezienie skutecznych sposób radzenia sobie, ale przede wszystkim podniesie jakość życia.
Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek