Agresja i zdenerwowanie u 23-letniej kobiety

Witam, mam 23 lata. Nie wiem co mi jest ale coraz bardziej. Gdziekolwiek nie wyjdę mam ochotę pozabijać wszystkich nieznajomych. Próbuje się nie patrzeć na ludzi bo tym bardziej osoba ta mnie denerwuje, czuje pogarde. Jak na kogoś nieznajomego patrze to zbiera się we mnie taka złość że myśle tylko żeby komuś coś zrobić, czasami mówie pod nosem z zacisnietymi szczękami. Wchodzę do autobusu i od razu patrze z pogarda na ludzi.. najbardziej mnie derwuja ukraincy, tych to bym z miejsca zastrzeliła.

Dzień dobry,

Jeżeli to co się z Panią dzieje, niepokoi Panią i chce Pani zmienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to warto rozważyć konsultacje u psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu psychoterapii.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Dzień dobry, nie pisze pani czy tak było zawsze czy problem pojawił się w ostatnim czasie. Rozumiem, że taki sposób postrzegania i przeżywania innych pani przeszkadza. W takim razie proszę przeprowadzić diagnozę psychologiczną - po kilku wstępnych spotkaniach psycholog-psychoterapeuta zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.