Agresja na głos rodziców

Mam problem, a mianowicie reaguję SKRAJNIE AGRESYWNIE ( wręcz AMOKalnie ) na głos mojej matki i ojca. Objawia się to szczególnie podczas rozmów przez telefon, natomiast dość rzadko przy normalnej rozmowie, aczkolwiek zdarza się czasami i jest to wręcz przerażające. Po takich napadach ogarnia mnie poczucie żalu nad samym sobą. Czasami mało pamiętam z napadów szałów. Czy da się to wyleczyć?? Boję się że w końcu komuś zrobię krzywdę podczas ataku. POMOCY!!!

Dzień dobry!

Na podstawie krótkiego opisu trudno zrozumieć tą sytuację, charakter Pana "ataków", relacje z rodzicami itd. Jeśli Pana zachowanie wydaje się Panu tak niepokojące, proszę osobiście spotkać się z psychologiem, aby dokładniej przyjrzeć się temu problemowi.

Pozdrawiam!