Agresja po alkoholu u żony

Moja zona jest agresywna po alkoholu. Powodem jest zazdrosc wlasciciwe o nic. Nie zdradzam. Ciezko pracuje na dom i corke z ktora mam super relacje. Zona jest nawet o nia zazdrosna. Wszytskie swoje koleznaki najchetniej by wyrzuciła z domu. Ja jestem towarzyski lubie ludzi, kobiety jak najbardziej ale bez przesady- kocham zone i nawet nie pomyslal bym i jakichs glupotach. Ostatnio upila sie i zaczela mnie bic co skonczylo sie niedobrze- dziecko wszytsko widzialo. co zrobic?

Dzień dobry,

Proszę rozważyć wspólne podjęcie psychoterapii małżeńskiej. Jeśli psychoterapeuta stwierdzi, że Pana żona wymaga również dodatkowego leczenia (np.: terapii indywidualnej, leczenia psychiatrycznego) to poinformuje Państwa o tym.
Taką formę pomocy oferują w ramach NFZ nieliczne ośrodki, bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam terapię małżeńską.

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

rozumiem, że podejmował już Pan rozmowy z żoną i nie przyniosły rezultatów? Zachęcam do namówienie żony na wizytę u terapeuty par małżeńskich, specjalista może pomóc Państwu dojść do porozumienia, zaprowadzenia w domu spokoju. Może powołać się Pan na dbanie o dobro dziecka, rodziny.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel