Agresja, przesiadywanie w domu, unikanie kontaktów z ludźmi i brak zaufania

Witam.Od bardzo dawna jestem bardzo poddenerwowany,często na proste pytania reaguje agresją,i sam nie wiem co się ze mną dzieje.Nie chce mi się wychodzić gdziekolwiek z domu.Siedzę tylko przed komputerem.Unikam kontaktów z ludźmi.Nie mam żadnego przyjaciela,znajomych żeby pogadać i się wyżalić.Ludzie się ze mnie śmieją.Wiele razy się przejechałem na ludziach i już boję się zaufać komukolwiek.Nie robię nic złego.Mam swoją muzyczną pasję,ale z dnia na dzień czuję się coraz gorzej.Co robić?

Dzień dobry. Nie pisze Pan nic o tym jak długo trwa taki stan. Jeżeli czuje się Pan coraz gorzej to zdecydowanie zachęcam do konsultacji z psychologiem - okresli on czy cierpi pan na depresję, nerwicę, fobię społecznę, czy Pana problemy wynikają z nieśmiałości, czy istnieja jeszcze jakieś przyczyny. Prosze nie czekać. Pozdrawiam.