Agresja słowna przy depresji

Moja córka ma 40 lat, leczyła już depresję, jako dziecko przyjmowała haloperidol gdyż miała tiki nerwowe. Ostatnio zaczeła sie zachowywać agresywnie- słownie. Usłuszałam wyzwiska /debil , matoł i tego rodzaju/ i grożbę, że jeśli nie załatwię jej pracy w warszawie to zerwie z nami kontakt. Nie mam możliwości załatwić jej pracy w warszawie. I otrzymałam meila , '' zrywam kontakt" co robić??????
KOBIETA ponad rok temu

Witam! Złość i agresja, kierowane szczególnie w kierunku najbliższych osób mogą być jedną z masek depresji. Mogą sugerować również pojawienie się innych problemów natury psychicznej np. zaburzeń lękowych lub paranoi. Radziłabym delikatnie namówić córkę na wizytę u psychiatry, który postawi odpowiednią diagnozę i wdroży ewentualne leczenie.

Witam Panią Serdecznie,

Pani Córka jest Osoba dorosłą i nie ma Pani na Nią wpływu.
Nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć decyzję Córki do wiadomości.

I dać potrzebny czas, żeby za Panią zatęskniła..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com