Agresja w małżeństwie a uzależnienie od narkotyków

blagam o pomoc.mam 30 lat jestem mama 2 dzieci 11 2 lata,moj maz byl 6 lat tem na odwyku w monar debowiec leczyl sie z uzalenienia od heroiny wiem ze znowu zaczal brac domyslalam sie ale nie bylam pewna do wczoraj znajduje w domu brudne zasmolone folie ,poci sie zle czuje,zrenice jak szpilka nie wiem co robic mamy dzieci,jak z nim rozmawiac i kogo prosic o pomoc,zdraza sie ze jest agresywny,wynosi rzeczy z domu,kradnie mi pieniadze nawet kieszonkowe corki blagam o porade

Proszę poszukać pomocy w zakresie współuzależnienia w poradni leczenia uzależnień, będzie Pani łatwiej poradzić sobie z tymi emocjami, jakie Pani przeżywa, jak również z samym mężem.