Aikido a bóle bioder

Od kilku lat uprawiam aikido (sztuka walki). Na treningach często upada się na matę. W wakacje miałem przerwę od treningów i jakiej 3 tygodnie temu zaczęły mnie boleć biodra. Bolały parę dni i samo przeszło. Czułem jakbym miał je przyblokowane. Często żeby je odblokować przesuwam nogę na bok i poprzez szybki ruch biodrem strzelam w stawie biodrowym. Wczoraj rano obudziłem się z bólem prawego stawu biodrowego i bolało mnie cały dzień, a w nocy przez tępy ból w ogóle nie mogłem spać Proszę oPomoc

Piotr Pilarski

Powinien Pan mieć zrobione zdjęcie RTG tego stawu. Dodatkowo sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.