Aktywność dziecka w 25. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Rozpoczęłam 25 tydzień ciąży. Moje pytanie dotyczy aktywności dziecka. Czy jest to możliwe, że czuje je prawie tylko wyłącznie wieczorami? W dzień ruchy są pojedyncze, czasem zastanawiam się czy nie mylę ich z pracą jelit lub żołądka. Co powinno mnie zaniepokoić? Dodam, że mam łożysko położone na przedniej ścianie macicy. Jest to moje pierwsze dziecko, nie jestem osobą otyłą.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że okres zwiększonej aktywności dizecka przypada na godziny popołudniowe. Aby jednoznacznie ocenić czy wszystko jest w porządku wykonać może Pani profil biofizyczny płodu.