Aktywność fizyczna a waga 88 kg przy 172 cm wzrostu

Waże 88 kg przy wzroście 172cm. Jestem aktywna fizycznie tzn. od 9 miesieću wykonuje rózne treningi np. interwały aeoroby ogółnie mówiąc żeby spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić sylwetkę. Od kilku lat gram w siatkówkę i oczywiście uwilebiam jeździć rowerem. Mam dużo siły i nie wiem czy waże tyle przez to,że mam nadwagę czy to przez mięśnie.

Polecam Pani udać się do specjalisty, który dysponuje urządzeniem do analizy składu ciała klasy medycznej. Wykonanie badania na takim urządzeniu pozwoli jednoznacznie określić udział tkanki mięśniowej i tłuszczowej i jeżeli będzie taka potrzeba dobrać najlepszy sposób korekcji tych wyników. W portalu znajdzie Pani namiary na specjalistów ze swojego regionu.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam.Zalecałbym udać się do dietetyka który dokona analizy składu ciała p przeprowadzi wywiad żywieniowy.pozdrawiam