Aktywność fizyczna, brak utraty wagi a badania hormonalne

Witam ćwiczę już 3 miesiące (bieganie 1h-7km wieczorem,160 brzuszków i 70 pompek codziennie oprócz niedzieli) i pierwszego dnia ćwiczeń rzuciłem palenie plus dieta 1500 kalorii a nadal waga jest bez zmian 112kg przy 176cm wzrostu. Może mam zrobić jakieś badania hormonalne ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wdrożyć diagnostykę. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego.