Aktywność fizyczna po operacji przepukliny jądra miażdżystego

Szanowna Pani Doktor, jestem po leczeniu operacyjnym prawostronnej przepukliny jądra miażdżystego L4-L5. Operacja odbyła się 4 sierpnia br. Chciałabym zapytać czy mogę już podjąć jakiś wysiłek fizyczny np. jazda na rowerze stacjonarnym lub brzuszki? Chciałabym również dowiedzieć się czy mogę brać udział w takiej aktywności jak gra w kręgle? Pozdrawiam

Na te pytania musi odpowiedzieć Panu chirurg, który Pana operował. Okres rekonwalescencji zależy od techniki operacyjnej, jej rodzaju, zastosowanych materiałów operacyjnych.