Aktywność po artroskopii łąkotki przyśrodkowej

Witam. Bede miała robioną artroskopie lakotki przysrodkowej. Mam pytanie do rehablitacji czy bede mogla chodzic normalnie? Bede dlugo w szpitalu?Nosić stabilizator po zabiegu? Wykonywac jakies ćwiczenia? Czy przed zabiegiem nosic jakas opaske stabilizator? Prosze odpowiedzieć na wszystkie pytania ponieważ odpowiedz jest dla mnie ważna. Z góry dziękuję

Szanowna Pani, podała Pani za mało informacji co do rozpoznania.
Jednak przyjmując,że ma Pani uszkodzoną łąkotkę to: może ona być w trakcie zabiegu zeszyta - wtedy rehabilitacja jest dłuższa - liczona w tygodniach i przez dłuższy czas wymagana jest przerwa w aktywności sportowej lub będzie wymagała częściowego usunięcia - wtedy czas rehabilitacji jest zdecydowanie krótszy. W obu wypadkach wymagane jest noszenie bezpośrednio po zabiegu stabilizatora - przez kilka tygodni po szyciu, kilka dni po usunięciu łąkotki. Dokładnych informacji powinien Pani udzielić operujący ortopeda przed zabiegiem. Pozdrawiam i życzę .....jednak, o ile będzie to możliwe, szycia łąkotki.