Alergia a odczulanie i leczenie farmakologiczne

Witam ! Jestem alergiczką / pyły traw i krzewów , mieso i niektóre warzywa. Szczególnie - pyłki - maj- wrzesień . Stwierdzone , testy robione 2 krotnie . Byłam odczulana . Biorę Aerius i Claritine , oraqz wziewnie Avamys. Pomaga . Znowu lekarz proponuje odczulanie - a ja mam dosyć ! Mam 64 lata i od 50-ciu sie leczę z powodu alergii . Leki nowej generacji działają - i niech tak pozostanie . Nie chgce już sie meczyć odczulaniem .Pozdrawiam . Jadwiga.

Milena Lubowicz

Oczywiście jeżeli uznaje Pani, że obecny sposób leczenia Pani odpowiada, nie musi się Pani zgadzać się na odczulanie. Lekarz proponuje Pani najlepsze dostępne rozwiązanie w trosce o Pani dobro, ale ostateczną decyzję podejmuje Pani.
Pozdrawiam