Alergia a oddawanie krwi

do niedawna miałam alergie, brałam leki, ale przez jakiś czas już nie biorę i nie mam objawów alergii. dawno nie robiłam testów, więc nie wiem czy jeszcze ją mam. chciałabym oddać krew na początku nadchodzącego tygodnia, mam 19 lat i to będzie moje pierwsze oddawanie krwi. czy podczas pobierania tej krwi 'na próbę' dowiedzą się z niej czy mogę oddać mimo tej alergii? bardzo proszę o radę, z góry dziękuję

Nie może Pani oddać krwi podczas aktywnego stanu uczuleniowego aż do czasu ustapienia objawów lub zakonczenia przyjmowania leków, pozdrawiam