Kobieta , 33 lata Dobry wieczor mam pytanie dopadla mnie alergia. Pokrzywowa .lecze sie u alergologa odczywam gule w gardle blysli w oczach cieplo po ciele plamki w oczach nudnosci. Szum w uszach i nawet plamki czerwone i jak pokaza mi sie na ciele plamki to mam wrazenie ze zaraz zemdleje umre pogotowie. Niedojedzie lezalam w szpitalu to kazali mi sie uspokoic ale jakmialam gdy ja bylam w szpitalu. A moje dwójka. Dzieci. Byla u mojej namy ponad340. Kil odemnie
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Niech pani idzie do alergologa na testy skórne lub nadania krwi jak najszybciej.

Najlepiej zrobić badania krwi ige swoiste panel wziewny i pokarmowy są najdokładniejsze.

Jak pani je zrobi proszę mi wysłać wyniki bez danych osobowych na inny bezpłatny portal:

https://portal.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow,sanostol?without_answer=1

Tam można wysłać skan.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • AlergologiaAlergia dotyczy ludzi z w każdym wieku. Typowa choroba alergiczna to atopowe zapalenie skóry, które zazwyczaj ustępuje przed ukończeniem 10. roku życia, natomiast w późniejszych latach pojawia się astma oskrzelowa.
  • Alergia – Alergia we współczesnym świecie uznawana jest za najczęściej występujące schorzenie. Większa część chorób alergicznych ma charakter przewlekły i wymaga systematycznego leczenia. Alergię wywołuje nieprawidłowa reakcja układu odpornościowego na określone czynniki.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: