Alergia na kota a hodowanie zwierzęcia

Witam, moja siostra chce mieć kota, ale jest uczulona na niego. Tj. konkrtnie uczulenie wyszło w testach z krwi, a w skórnych nue. Czy w związku z tym możemy wziąć zwierzę? Słyszałam o ludziach, ktoroch alergia na koty zmneijszyła się, kiedy je hodowali. Na początku oczywiscie byly objawy, ale potem podobno się zmniejszały. Czy to możliwe, jak czesto wystepuje takie zmniejszenie objawów?

Witam serdecznie. Osobiście uważam, że nie jest to wskazane, choć można wypróbować także takie rozwiązanie.