Alergia na pleśń i roztocza kurzu a kaszel

Proszę o pomoc , moje dziecko (lat 3) kaszle od listopada naprzemiennie mokry kaszel i suchy, testy alergiczne wykazały alergie na pleśń i roztocza kurzu/ bierze codziennie leki antyalergiczne Nebbud i Montelukast Blufish, jednak nic nie ustępuje. co robić bo już naprawdę nic nie pomaga ...

Witam! W tej sytuacji konieczna wydaje się zamiana dotychczas stosowanych preparatów na nowe, silniejsze środki wziewne. Do rozważenia jest również włączenie do leczenia doustnych leków antyhistaminowych. Proszę również w jak największym stopniu dbać o czystość i higienę w domu oraz nie narażać dziecka na kontakt ze zwierzętami.