Alergia na sierść psa u 4-latka

WItam, Moj synek ma 4 lata i alergie na siersc psa do tego ma rowniez przewlekla srodmiazszowa chorobe pluc co wymaga podawania tlenu do spania. Po kontakcie z psem domowym mial juz atak dusznosci w chwili obecnej jest zdrowy ale spodziewamy sie wizyty rodziny ktora ma w domu psy. Chcialabym wiedziec czy ich wizyta w naszym domu moze zaszkodzic synkowi?

Aleksander Ropielewski

W zależności od stopnia nasilenia alergii. Wizyta osób, w których otoczeniu na stałe przebywa pies może spowodować napad duszności.