Alergia pokarmowa a szczepienie u 3-miesięcznego dziecka

witam mam 3 miesiecznego synka ktory prawdopodobnie ma alergie pokarmowa od piatku podajemy bebilon pepti mały ma zatkany nosek i tak jakby kluske w gardełku czy to moze byc tez objaw alergii w piatek na badaniu gardełko było czyste jutro ma byc szczepiony czy w takiej sytuacji mozna bezpiecznie szczepic, chciałam dodac ze to jest dopiero to szczepienie ktore powinno byc w 6 tyg zycia ale niestety wtedy było zakazenie układu moczowego

Milena Lubowicz

Tylko zbadanie dziecka pozwala ocenić czy kwalifikuje się do szczepienia. Także proszę porozmawiać z pediatrą w czasie wizyty. Oczywiście gdyby dziecko miało ewidentne cechy infekcji nie ma mowy o szczepieniu.
Pozdrawiam