Alergia pokarmowa mimo ujemnych wyników badania - o czym to może świadczyć?

Witam. ponad rok temu okazało się że jeszcze wtedy moj 2 letni syn ma alergię pokarmowa (robiliśmy testy z krwi). Jest uczulony na :jajka,soje,mleko,mięso z kurczaka, wołowinę i cielęcine5. Po roku powtorzylismy badania...mi mojemu zdziwieniu wyszły ujemne-zerowe czyli na nic nie jest uczulony. Ucieszyłam się bo dziecko szło od września do przedszkola. Jednak wprowadzajac mu powoli do diety pokarmy która wcześniej go uczulaly okazało się że dalej jest na nie uczulony. Dodam że narazie jedynym objawem alergi i jest wie Czy katar...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć testy i koniecznie udać się do alergologa.