Alergie na pyłki drzew u dziecka

Witam moje dziecko ma alergie na pyłki drzew (po testach skórnych ) mamy przepisane odczulanie doustne , ale dziecko jest podziębione , dostaje rutinoskorbin junir i tantum verde w areozolu.Czy mogę zacząć odczulanie bez obawy o reakcje z podawanymi lekami?

Magdalena Mroczek

Witam, w tym przypadku można rozpocząć odczulanie bez obaw o interakcje z przyjmowanymi lekami.