Alkohol a napady padaczki

Miałem napad padaczki i obecnie biorę depakine 500-1x dziennie, wieczorem(wg.zaleceń neurologa ze szpitala).Niedługo, wg.zalecenia innego neurologa (gabinet prywatny),zacznę brać depakine 300-1x dzienn,wiecz. Lekarz mówi, że za niedługo odstawię lek, ponieważ po jednorazowym napadzie toniczno-klonicznym nie stwierdza się u pacjenta padaczki i lekarz ten nigdy w takiej sytuacji nie włącza pacjentowi leku.(jeden atak to nie choroba). Czy mogę się napić szampana w Sylwestra? Waga-ok.87 kg, 24 lata.

Regularny sen i posiłki!

Jak zapis EEG ; poziom elektrolitów, próby wątrobowe? Jak ogólny stan?
Czy był tylko jeden atak EPI ??? Czy kilka ???
Jeśli był tylko 1 atak padaczki, i zapis EEG bez cech napadowości, to może będzie Pan mógł zrezygnować z leczenia!