Alkoholizm a terapia zastrzykiem

dzien dobry czy jest cos w zastrzykach na przestanie picia oprucz esperalu bo juz mialem wszyty pare lat temu ale slyszalem ze sa zastrzyki czy to prawda i gdzie to moge zrobic

alkoholizm ma wiele dymanik... sam esperal lub jakiekolwiek zastrzyki nie rozwiaza problemu, tylko go odsuna w czasie i przytlumia...psychoedukacja i psychoterapia zawsze sa pomocne. pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam Pana.
Zachęcam do podjęcia terapii w ośrodku terapii uzależnień.
Żadne wszywki jaki i zastrzyki nie są w stanie pomóc. Problemem jest jak radzić sobie z emocjami bez alkoholu. Wszywki czy zastrzyki tego nie nauczą. Niestety nie ma tu łatwych dróg ani drogi na skróty.
Proszę to zrobić. Naprawdę warto.