Alkoholizm a zaszywka u 29-latka

Czuje ze wpadlem w sidla alkohilizmu. Pije co pare dni 5-7 piw. mysle o zaszyciu ale nie wiem czy mozna wierzyc lekarzom, ktorzy chca za ta usluge 600 zł ze to bedzie prawdziwa wszywka. Mam 29 lat, siegalem kiedys po amfetamine, alkohol byl zastepstwem w mlodych latach

potrzeba SOLIDNA TERAPIA.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza