Alkoholizm męża i pomoc wyjścia z nałogu

prosze o pomoc maz pije dziennie cwiartke wodki i 3 piwa a jak ma malo to wychodzi do sklepu po nastepna jak ma wolne to potrafi wstac o 3 rano wypic 3 [iwa czeka na otwarcie o 6 sklepu i idzie po nowe.Jak mu mowie ze jest juz alkoholikiem to twierdzi ze nie jest.Ale ja juz wiem ze alkoholik nie przyzna sie do tego.Gdzie mam to zglosic jestem z katowic

Witam. W każdym mieście jest Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i tam zgłasza sie problem czyjegoś picia.
Magdalena Brabec

przestac zajmowac sie mezem, a zajac sie soba.... wtedy wyjdzie Pani z gry...a maz i tak zrobi co chce....czasem jak kobieta przenosi uwage na siebie, to jest najlepsza pomoc...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza