Alkoholizm partnera

mój partner jest alkoholikiem Przyznał mi się do tego Mówi mi że chce przestać pić i cały czas myśli o tym Czy mówi mi prawdę czy może mówi tak specjalnie żeby mnie uspokoić
ponad rok temu

Zdecydowanie o czymś jest początkiem zmiany. Jeśli oczywiście nastąpi potem działanie. Wielu ludzi uzależnionych od alkoholu trzeźwieje i prowadzi szczęśliwe, satysfakcjonujące (siebie i innych) życie. Jeśli Pani zobaczy, że faktycznie partner się leczy, zmienia trzeźwieje- to będzie najlepszym wyznacznikiem.