Alkoholizm przy zaawansowanej nerwicy

Mój mąż ma zaawasnowaną nericę(parę dni temu z powodu objawów somatycznych był na ostrym dyżurze, ma iść po skierowanie), do tego popija alkochol, nawet w nocy. Twierdzi że nie,a Ja i tak wyczuwam. Boję się, że mnie coś w końcu dopadnie z tego całego stresu, a mamy dzieci małe. Staram się myśleć pozytywnie ale to trudne

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza