Alkoholizm u mamy

Najgorsze jest to, że nie wiadomo kiedy Ona wypije. Ja z rodzicami i bratem nie mieszkam, wyprowadziłam się zaczynając studia, ale cały czas martwię się co jest w domu. Mama rok temu miała wszyty disulfiran - nie piła pół roku. Dalej już to nie pomagało i zaczęło się od nowa. Nie wiem jak jej już pomóc, staramy się, ale ile można. Proszę o jakąś poradę, bo już opadamy z sił..

Warto, żeby skorzystali Państwo z poradni dla rodzin osób uzależnionych i osób współuzależnionych. Będą Państwo mogli skorzystać ze wsparcia, porozmawiać z tymi, którzy pozytywnie przeszli proces trzeźwienia bliskich, skorzystać z edukacji dotyczącej oddawania odpowiedzialności za picie, stawiania granic, asertywności i dbania o siebie w relacji z osobami uzależnionymi.