Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Alkoholizm u rodziców

moi rodzice pija od kad pamietam a mam 20 lat mam 2 mlodszego rodzenstwa jedno 7 drugie 12 moja mama jak pije to zapomina o istnieniu innych wiem bo to przezylam ale nie chce by rodzenstwo mialo ten sam problem co ja z rodzicami moj tata stara sie nie pic bo wie juz ze jest alkocholikiem ale moja mama coraz bardziej sie w to zaklebia i nie wiem co mam zrobic mieszkam w tej samej miejscowosci co ona ale nie moge jej wiecznie pilnowac ops kilka razy byl juz ale nie pomoglo co moge zrobic zeby jej
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Depresję można pokonać

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra prof. Marek Jarema wypowiada się na temat leczenia depresji.

Dzień dobry, Może Pani udać się do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, celem zgłoszenia problemu.

0
 PrzemysĹaw Todorowicz
PrzemysĹaw Todorowicz Psycholog

Pomoc osobie uzależnionej, która nie chce się leczyć jest praktycznie nie możliwa, ponieważ nikt takiej osoby nie może zmusić do tego. Pani mama musiałby osiągnąć świadomość jak Pani tato, który jest świadomy swojego problemu i próbuje to zmienić. Bez takiej właśnie świadomości każda pomoc jest mało skuteczna.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy