Alkoholizm w rodzinie

Mój ojciec był nałogowym alkoholikiem, zmarł z tego powod.mamy z partnerem 2 letnie dziecko.moj partner codziennie pije alkohol(2-4 piwa codziennie,czasami dochodzi wódka)zdarza się ze z pracy wraca pod wpływem alkoholu i potrafi nawet nie wracac do domu.nie toleruje jego picia Rozmawialiśmy o tym problemie nie raz ale on twierdzi ze jest to normalne ze jest facetem i mu sie to nalezy.Nasze kłótnie dotyczą jego picia.Pod wpływem alkoholu jest spokojny.niewiem co mam robic

Partner Twój jest uzależniony od alkoholu,piwo to także alkohol,jeżeli nie podejmie leczenia w poradni odwykowej,to sam sobie nie poradzi, możesz postawić mu ultimatum, że będziecie razem jeśli podejmie leczenie odwykowe. Sytuacja wymaga Twojej stanowczości,bo inaczej może być tylko gorzej!

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której też jest dostępna pomoc dla bliskich osoby uzależnionej.