Alkoholowa marskość wątroby i refluks

Witam. Obecnie choruje na alkocholową marskość wątroby. Jestem po splenectomii i cholecystectomii. Do tego choruje na refluks zolciowy. A pytanie mam takiego rodzaju czy stawajac na komisji lekarskiej ds. Orzekania o stopniu niepelnosprawności moge uzyskac stopien umiarkowany czy tez nie ?

Aleksander Ropielewski

Jest to niezależna decyzja komisji, ktora ocenia nie tylko stan zdrowia, ale również na ile uniemożliwia on wykonywanie dotychczasowego zawodu lub prowadzenia stylu życia sprzed choroby. Z tego powodu nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pańskie pytanie.