Amfetamina w wyniku badania krwi

Witam. W wyniku badania krwi, pojawiła mi się 0,500 amfetaminy. Prosze mi powiedziec, po jakim czasie mi ona zejdzie do 0 . Zaznaczam, że chce aby to było jak najszybciej, dlatego pije dużo wody, piję moczopędną herbatę, dodatkowo dodają do niej cytrynę. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W przypadku badań krwi obecność amfetaminy może być stwierdzana do pół roku po zaprzestaniu stosowania narkotyku. Czas oczekiwania zależy od czasu przyjmowania amfetaminy. W przypadku "jednorazowego" zażycia testy nie wykazują nic po ok. miesiącu