Amniopunkcja u 19-letniej kobiety

witam mam jeszcze pytanie jak miałam amniopukcie i jakby cos byłó nie tak z wodami płodowymi czy by wykazało w badaniach genetycznych

Nie bardzo rozumiem pytanie. Faktycznie, większe trudności w utrzymaniu ciąży mają kobiety w tych przypadkach, kiedy u dziecka stwierdza się wadę rozwojową lub nieprawidłowość chromosomową, w tym zespół Downa. Płyn owodniowy może być jednak różnej barwy i przejrzystości z innych, niegenetycznych przyczyn, jeśli o to Pani chodzi...