Amputacja piersi z powodu raka złośliwego sutka

Witam. Obecnie na dniach szykuje sie do operacji (Amputacja piersi prawej) z powodu Raka zlosliwego sutka. To jest poczatkowe stadium ,niemam zadnych dolegliwosci ani typu rodzaju goraczki.Cechów procesu rozrostowego tez niema. Chcialam sie tylko dowiedziec czy jest szansa na calkowite wyzdrowienie ?

Zawsze jest szansa na całkowite wyleczenie. Wszystko zależy od stanu zaawansowania choroby, rodzaju raka i obecności przerzutów. Im później, i bardziej złośliwy guz, bez pewnych cech, które można wykorzystać przeciwko niemu, tym szanse są mniejsze, ale nie spadają do zera. Niestety za mało danych Pani podała, żeby powiedzieć coś dokładniej.