Amputacja przewodu żółciowego

3 lata temu miałam operację usuwania pęcherzyka żółciowego laparoskopem. Pare dni po zabiegu okazało się, że doszło do amputacji przewodu żółciowego, przeszłam operację naprawczą, chirurg dowiązał pozostałą część przewodu do jelita cieńkiego. 3 tygodnie temu zrobiła badanie krwi, które wykazało, ze GGTP jest podwyższone do 340. Po rezonansie okazało się, że zrobiły się kamienie,(największy 6mm) , a przewody wątrobowe są poszerzone do 10mm. czy można je jakoś rozpuścić i nie ryzykować operacji?

Wiele zależy od składu kamieni!!! Myślę jednak , że najlepszym rozwiazaniem jest leczenie operacyjne!!! Proponuję Kl.WUM na Banacha!!! zż