Amputacja trzonu macicy z powodu mięśniaków

Jestem dwa miesiące po amputacji trzonu macicy z powodu mięśniaków największy 8,70 cm jajniki pozostawiono ,bo choruję na wrodzoną łamliwość kości.Teraz nie miesiączkuję jakie leki powinnam przyjmować żeby uniknąć złamań mam 43 lata.dziekuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.