Amylaza w surowicy 173 i CRP 48 oraz krwiomocz

Mam amylaze w surowicy 173 i CRP 48oraz krew w moczu 1 byłam u lek.rodz.zalecono mi dietę i nic pozatym co mam robić.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium, dlatego trudno ustosunkować się do wyników. Podwyższenie amylazy w surowicy może świadczyć o patologii trzustki, podwyższone CRP o infekcji. Krek w moczu o infekcji, kamicy, gorączce lub innych patologiach. Proszę udać się z wynikami do swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam